HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Berk Sanayi Civataları 2015 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv ve iş makinaları sektörüne kaliteli civata ve bağlantı elemanları imalatı ve tedariki amacıyla kurulmuştur.

Berk Sanayi Civataları vizyon olarak; genç, dinamik, yenilikçi, ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi kendisine ilke edinmiş, kısa zamanda teknoloji ve kalite açısından sektöründe tercih edilen bir kuruluş olarak, hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Berk Sanayi Civataları siz değerli müşterilerimizin yurtiçi ve yurtdışındaki fabrika, atölye ve şantiyelerine gerek kendi araçlarımızla gerekse kargo ve nakliye ambarları ile hızlı ve güvenli teslimat yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti endeksli çalışan firmamız, eğitimli ve uzman ekibiyle, Müşterisini tanıyarak, ona verilen hizmetin en iyisi, en doğrusunu, en kısa yoldan sonuca ulaştırmayı amaç edinmiştir.

DOĞRULUK, SAYGINLIK ve GÜVEN değişmeyen hizmet politikalarımızdır.

 

VİZYONUMUZ : Dünyada var olan gelişmeleri yakından takip ederek, kar ve verimlilikte ülkemizi ve bizi güçlü kılacak alanlara yatırım yapmak, yatırım yaptığımız her alanda başarıya ve olumlu sonuçlara ulaşmak; ulusal pazarda elde ettiğimiz başarıyı uluslararası platforma taşıyarak orada da devam ettirmek; ekonomiye, istihdama ve üretime katkıda bulunarak daha çok büyümek ve büyük kalabilmek için büyük düşünmek gerektiği felsefesini benimseyerek hareket etmek BERK SANAYİ CİVATA‘nın vizyonunu oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ : Ülkemiz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile cevap vermek, yeni yatırımlar ve atılımlar ile her geçen gün daha ileriye gitmek, attığımız her adımda doğruluk ve dürüstlükten ayrılmamak, gelişen teknolojileri yakından takip edip, çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetleri müşteri beklentilerini aşarak sunmak ve her türlü koşulda gelişimi ve sürekliliği sağlamak BERK CİVATA’nın misyonunu oluşturmaktadır.
Adalet – İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

Ahlak – Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.

İtibar – İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

Saygı – Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.

Dayanışma – İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

İnsan Odaklılık – Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.